خرید جوجه شترمرغ با قیمت مناسب

خرید جوجه شترمرغ با قیمت مناسب از دغدغه های پرورش دهندگان است که این قیمت از طریق سایت های خرید و فروش شترمرغ به اطلاع خریداران و پرورش دهندگان شترمرغ می رسد.

جوجه شترمرغ به دلیل مناسب بودن قیمت خرید، در چند ماهگی خریداری می شود و به پرورشگاه شترمرغ منتقل می شود. هر چه جوجه شترمرغ در سن پایین تری به فروش برسد قیمت کمتری به آن اختصاص می یابد. عوامل دیگری مانند وزن جوجه و اندازه ی آن و وضعیت سلامتی نیز بر روی قیمت خرید جوجه شترمرغ تاثیر می گذارند, به هر حال کیفیت و وزن بالای جوجه می تواند از عوامل موثر در قیمت گذاری باشد و پرورش دهندگان اگر به دنبال جوجه شترمرغ با کیفیت بالا هستند قطعا هزینه ی بیشتری را باید پرداخت کنند.

قیمت خرید جوجه شترمرغ

بزرگ ترین پرنده ی موجود در طبیعت، شترمرغ نام دارد که با وجود عدم توانایی پرواز، از تخم مرغ، پوست و گوشت آن استفاده می شود و به همین جهت از زمان جوجه بودن، پرورش می یابد.
خرید جوجه شترمرغ یک روزه، یک هفته تا سه ماهه انجام میشود که قیمت هر کدام از آنها، متفاوت میباشد.
پرواربندی بالا و قیمت مناسب برای جوجه شترمرغ ها باعث شده است که خرید آن همواره رو به گسترش باشد.
جوجه شترمرغ در مدت زمان 42 روزه متولد میشود، هر شترمرغ ماده بالغ در یک سال میتواند بین 40 تا 80 عدد تخم بگذارد که معمولا همه تخم ها به جوجه تبدیل نمی شوند
به منظور اطلاع از قیمت جوجه شترمرغ می توانید با مشاوران فروش ما در این سایت در ارتباط باشید و از جزییات و نحوه ی خرید آگاهی یابید.

 

خرید جوجه شترمرغ

قیمت جوجه شترمرغ چقدر است؟

در زمان خرید هر جوجه شترمرغ، سوالی برای پرورش دهنده مطرح می شود که قیمت جوجه شترمرغ چقدر است؟
معمولا قیمت جوجه شترمرغ بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله وضعیت بدنی، سن، اندازه، وزن و رنگ آن.
پیش از اقدام به فروش جوجه شترمرغ باید از عدم ابتلاء آن به بیماری های آنفولانزای مرغی اطمینان حاصل شود.
وزن جوجه شترمرغ فروشی یک ماهه، از 6 کیلوگرم فراتر نمیرود، اما به سرعت میتواند رشد کند و بزرگ شود.
هر چه سن جوجه شترمرغ بالاتر برود، قیمت فروش آن نیز بیشتر می شود مثلا قیمت جوجه شترمرغ یک روزه و یک ماهه از جوجه شترمرغ چهار ماهه، کمتر است. البته امسال یعنی سال 97 نسبت به 96 قیمت پایه جوجه شترمرغ بالا رفته و این به دلیل بالا رفتن هزینه های نگهداری شترمرغ های مولد و جوجه های به دنیا آمده است.

 

جوجه شترمرغ یک ماهه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما