خرید جوجه یکروزه شترمرغ گوشتی

جوجه شترمرغ های یکروزه پرنده هایی هستند که با اهداف تجاری و اقتصادی بصورت زنده خرید و فروش می شوند و بعنوان طیور گوشتی به بازار روانه می گردند.
جوجه شترمرغ های یکروزه پرنده هایی گوشتی می باشند که با هدف تولید گوشت در بزرگترین مراکز پرورشی رشد می یابند و با بهترین شرایط پرورش داده می شوند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پرورش جوجه شترمرغ های یکروزه

تخم شترمرغ برای اینکه در مراکز پرورشی به جوجه تبدیل شوند باید در دستگاه جوجه کشی قرار گیرند اما از آنجایی که این ماشین ها هزینه هنگفتی دارند اغلب پرورش دهندگان به ازای مبلغی این تخم ها را در ماشین های دیگر قرار می دهند و بعد از اینکه به جوجه تبدیل شدند به مکان پرورشی منتقل شان می نمایند.
جوجه های یکروزه ای که تازه وارد محیط پرورشی شده اند باید از بهترین خوراک بهره مند شوند و خوب است بدانید که هفتاد درصد هزینه مربوط به پرورش این جوجه شترمرغ ها تا زمان کشتار مربوط می شود به خوراک شان بنابراین خوراک و تغذیه نقش اساسی در پرورش جوجه شترمرغ ها دارد و تا زمان بلوغ و سن و وزن کشتار از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
یک جیره غذایی خوب برای جوجه های شترمرغ جیره ای است که در آن علوفه هایی مثل یونجه با فیبر خوب و باکیفیت بکار رفته باشد و برای تامین انرژی لازم بهتر است از ذرت و دیگر غلات در خوراک بکار رود.
وجود منابع پروتئینه حیوانی و گیاهی و همچنین سبوس ها یا ویتامین ها هم از دیگر مواد ضروری هستند که باید در تغذیه جوجه شترمرغ ها استفاده گردد.
درکل پرورش جوجه شترمرغ های گوشتی نیاز به تغذیه و شرایط پرورشی مساعد دارد و در این راستا انواع مختلفی از سالم ترین جوجه شترمرغ های یکروزه بصورت زنده بفروش می رسند و با قیمت های مناسب قابل خریداری اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما