صادرات محصولات باکیفیت شترمرغ

امروزه محصولات باکیفیت و مرغوبی از شترمرغ ها، بزرگترین پرندگان بی پرواز تولید و تهیه می گردد که تمامی این محصولات در نوع خود همتا ندارند و درصد بالایی از آنها به سایر کشورها صادرات می گردند.
شترمرغ ها پرندگانی با بزرگترین جثه، بزرگترین تخم و باکیفیت ترین محصولات فرعی بعد از گوشت، می باشند، در حال حاضر در کشورمان ازین پرنده ی بی پرواز بهره های گوناگونی می برند و در جهت تولید محصولاتی همچون چرم یا روغن و فرآورده های گوشتی مورد استفاده قرار می گیرند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

محصولات باکیفیت شترمرغ

محصولاتی که از این طیور بدست می آیند اغلب در زمره محصولات باکیفیت و اعلا هستند و از هر نظر می توان آنها را در بالاترین رتبه و جایگاه قرار داد.
گوشت شترمرغ به گفته متخصصان تغذیه سالم ترین گوشت از نوع قرمز است و در دسته کم چرب ترین گوشت های قرمز معرفی می گردد و حتی گفته می شود مصرف این گوشت جایگزین خوبی برای هر نوع گوشت قرمزی می باشد. گوشت محصولی اصلی است که از اغلب شترمرغ های پرورشی حاصل می شود اما محصولات فرعی بدست آمده از این پرنده ها هم در جایگاه و رتبه های بسیار خوبی قرار گرفته اند مثل روغن شترمرغ که در خصوص تسکین درد، زیبایی پوست، محو لکه ها یا مداوای درد مفاصل بهترین تاثیرگذاری را دارد و یا چرم های بدست آمده از پوست شترمرغ که در سرتاسر دنیا از زیباترین چرم ها هستند و بعنوان مقاوم ترین چرم های نیمه سنگین حیوانی شناخته شده اند.
بطور کلی هر محصولی که از این پرنده بزرگ حاصل گشته است امروزه در لیست باکیفیت ترین محصولات معرفی شده اند و در حجم گسترده ای به کشورهای همسایه صادرات می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما