فروش آنلاین شترمرغ زنده و محصولات آن

شترمرغ پرنده ای با سودآوری بالاست که از گاو چهار برابر بیشتر سوددهی دارد و امروزه بصورت زنده و بطور آنلاین بفروش می رسد و همچنین محصولات بدست آمده از آن نیز با بهترین کیفیت به بازار عرضه می گردد.
شترمرغ پرنده ای است که اصلی ترین هدف پرورش آن تولید گوشت می باشد اما محصولات دیگری هم بعنوان اهداف فرعی از آن بدست می آیند که برخی ازین محصولات را در ادامه ذکر می کنیم. در حال حاضر شترمرغ ها در دو نوع گوشتی و تخمی یا مولد پرورش می یابند و بصورت زنده خرید و فروش می شوند و بعد از کشتار سایر اعضای بدن شان در راستای تولید بهترین و باکیفیت ترین محصولات بکار می رود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

محصولات شترمرغ

شترمرغ ها در تولید محصولات متعددی نقش دارند که یکی ازین محصولات چرم است. چرم محصولی فرعی محسوب می شود و در فرایند تولید ابدا شترمرغ ها کشتار می گردند و پوست شان به دباغخانه ها ارسال می گردد و بعد از دباغی و پرداخت نهایی چرم هایی باکیفیت با خاصیت ضدآب تولید می شوند.
صرف نظر از چرم عالی محصولات دیگری هم ازین شترمرغ های سودآور تهیه می گردند مثل روغن شترمرغ که از یک شترمرغ بالغ حدود سه لیتر روغن فرآوری می شود و در واقع این روغن زیر پوست آن جمع شده است.
روغن شترمرغ هم همانطور که می دانید تنها روغن طبیعی است که چندین خاصیت را با هم دارد مثل تسکین درد یا رفع لکه پوستی و آبرسانی و زیباسازی پوست.
علاوه بر روغن و چرم مرغوب محصولات دیگری هم از شترمرغ بدست می آیند مثلا تخم یا گوشت و همچنین خوب است بدانید که از پوکه های خالی تخم این پرنده برای ساخت صنایع دستی استفاده می کنند یا از پرهای آن برای ساخت جارو یا دیگر اشیا زینتی بهره می برند و حتی گفته شده است مصرف مغز شترمرغ درمان آلزایمر است و از همه جالب تر اسنکه قرنیه چشم آن به چشم انسان قابل پیوند بوده و امروزه پزشکان ازین قرنیه استفاده های فراوان می کنند.
ناگفته نماند شترمرغ و تمامی محصولات بدست آمده از آن هم اکنون بصورت آنلاین قابل خریداری اند و بصورت اینترنتی از طریق سایت هایی همچون دام و طیور بفروش می رسند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما