قیمت خرید انواع کیف چرم شترمرغ

کیف چرم شترمرغ از با ارزش ترین و پرفروش ترین محصولات چرمی می باشد که امروزه با بهترین چرم های بدست آمده از شترمرغ تولید می شود و در قیمت های گوناگون بسته به دوخت و نوع محصول عرضه می گردد.
چرم محصولی پراستفاده است که امروزه در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و از تولید کیف و کفش گرفته تا تولید تسمه های صنعتی در کارخانه ها کاربرد دارد.
چرم انواع مختلفی دارد که در سه دسته کلی می توان تمام چرم ها را جای داد یکی چرم سنگین، دوم چرم نیمه سنگین و سوم هم چرم های سبک می باشند.
چرم های سنگین را از پوست گاو و شتر یا اسب بدست می آورند و چرم های سبک از دام هایی همچون بز و گوسفند بعمل می آید و همچنین چرم های نیمه سنگین را هم چرم شترمرغ شامل می شود.

چرم شترمرغ

چرم شترمرغ همانطور که گفتیم نوعی چرم نیمه سنگین است، این چرم اغلب از پوست باکیفیت شترمرغ های نر بعمل می آید و زیبای یاش را مدیون فولیکول ها و نقطه های برجسته است بطوریکه امروزه این چرم در زمره زیباترین چرم ها معرفی شده و محصولات تولید شده با آن بخاطر این زببایی ارزش مادی بالایی دارند.
چرم شترمرغ ضدآب ترین چرم است و مستحکم ترین نوع در بین انواع چرم هاست و حتی گفته می شود این چرم از چرم تمساح هم مستحکم تر می باشد.
امروزه اکثر چرم های شترمرغ با شیوه کرومی تولید می شوند و برخی هم با شیوه های گیاهی که در هریک ازین شیوه ها پوست دباغی شده و پرداخت می خورد و بصورت چرم های یک تکه باکیفیت و با ارزش بفروش می رسند.

قیمت شترمرغ

کیف چرم شترمرغ و محصولات دیگر چرمی

از چرم شترمرغ صنایع و محصولات متنوعی ساخته می شود که کیف چرمی یکی از آنهاست و در حد گسترده ای تولید و توزیع می گردد.
دوزندگان و تولیدکنندگان کیف چرم همیشه این را در نظر داشته و دارند که چگونه کیف چرم شترمرغ طراحی و تولید کنند که هم به لحاظ زیبایی قشنگ باشد و هم قیمت که اکثر مردم توانایی خرید کیف با چرم اصل را داشته باشند.
هر تولیدکننده ای می دانند که قیمت چرم شترمرغ معمولا گران تر از چرم های دیگر در بازار است، بنابراین نیاز است سود خود را به حداقل برساند تا قیمت نیز به حداقل برسد اما کیفیت کیف چرم شترمرغ تغییر زیادی نکند.
کیف چرم شترمرغ هم بصورت مردانه است هم زنانه، پس می توان در طراحی به ست کردن کیف های زن و شوهر بخصوص برای عروس و داماد به این نکته مهم توجه لازم داشت.
بطور کلی کیف و محصولات مختلفی از چرم های باکیفیت شترمرغ ساخته شده اند که هریک ازین محصولات می توانند سالها برای مشتریان بمانند و کیفیت شان دست نخورده باقی بماند.
برخی دیگر از محصولاتی که امروزه با چرم شترمرغ ساخته می شوند عبارتند از ارگانایزر های چرمی، کیف لپ تاپ، کیف پول، کیف دیپلمات، کیف پول، کیف زنانه، کیف دستی، کمربند اسپرت مردانه، کمربند زنانه، کفش، پالتو، کلاه های اسپرت یا زمستانه مردانه و زنانه، هدیه های چرمی تبلیغاتی همچون جاکلیدی یا فلش روکش چرم، تسمه دستگاه ها و چرخ دنده های کارخانه ای و چندین محصول دیگر.

قیمت شترمرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما