قیمت خرید کیف و کفش چرم شترمرغ

کیف و کفش های چرمی از محصولاتی می باشند که امروزه با استفاده از چرم شترمرغ تهیه و تولید می گردند و بوسیله برخی از سایت های معتبر با قیمت خرید ارائه می شوند.
این روزها محصولات چرمی همچون کیف و کفش از جانب بسیاری از مردم به خصوص بانوان مورد استقبال گسترده قرار گرفته اند به همین خاطر صنعت چرم سازی بیش از پیش به تولید چرم و محصولات چرمی پرداخته است.
در این راستا چرم های مختلفی بکار می روند که یکی ازین چرم ها مربوط می شود به شترمرغ ها. شترمرغ ها پرنده هایی با جثه بزرگ و پوستی بسیار وسیع می باشند که این پوست برای تولید چرم مناسب ترین نوع بوده و چرم حاصل از آن مرغوب ترین چرم نیمه سنگین شناخته شده است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

تولید چرم شترمرغ

چرم هایی که از شترمرغ ها بعمل می آیند چندین مرحله را طی می کنند تا بدین شکل در آیند و همچنین برای تولید این چرم چندین راه و روش مختلف وجود دارد مثل دباغی کرومی یا دباغی کردن با شیوه گیاهی.
برای تولید چرم از این طیور بی پرواز ابتدا در کشتارگاه شترمرغ های مورد نظر ذبح می شوند و بدون آسیب زدن به پوست با شیوه باد کردن باد می شوند یعنی دستکاه هوا به درون شان متصل شده و بدن باد می کند سپس با کارد های تیز و مخصوص پوست سرتاسر یکدست جدا می شود و این مرحله اولین مرحله تولید چرم است که بسیار هم حساس می باشد زیرا هر نوع جراحتی می تواند ارزش پوست و چرم را بکاهد.
بعد از آن پوست های سرتاسر یک تکه به دباغخانه رفته و در آنجا در آهک و حوضچه های مخصوص خوابانیده می شوند و بعد از چندین ساعت بسته به نوع دباغی پوست ها خشک می شوند.
پرداخت زدن و دباغی مهم ترین مراحل تولید چرم هستند که اگر با شیوه گیاهی اجرا شوند بهترین چرم ها خواهند بود ولی متاسفانه شیوه کرومی رایج است.
بعد از پرداخت نهایی چرم ها بدست می آیند و در تولید هر محصول چرمی بکار گرفته می شوند.

چرم شترمرغ

کیف و کفش چرم شترمرغ

ازین چرم های بدست آمده محصولات متنوعی تهیه و ساخته می شوند که کیف و کفش رایج ترین شکل این محصولاتند. کیف های تولید شده ازین چرم ها نیز خود چندین نوع مختلف را شامل می شوند مثل کیف دستی زنانه، کیف پول مردانه، کیف بند دار، کیف اسپرت، ساک مسافرتی، کیف حمایل، کیف مدرسه، کیف دیپلمات و چندین نوع کیف دیگر.
کفش های تولید شده ازین چرم نیز خود چنین نوع هستند مثل کفش اسپرت مردانه، کفش مجلسی زنانه، کفش کوهنوردی، کفش ورزشی برای رشته های ورزشی مختلف، کفش بچگانه و چندین نوع کفش دیگر که تمامی این کیف و کفش ها بخاطر طرح خاص چرم شترمرغ در نوع زیباترین محصولات چرمی بفروش می رسند و امروزه از طریق سایت های معتبر با قیمت خرید ارائه می گردند.
کیف و کفش تهیه شده از چرم شترمرغ در بهترین کیفیت و متنوع ترین مدل ها و طرح ها فراهم شده اند و خرید آن ها بصورت آنلاین امکان پذیر شده است که لیست قیمت این کفش و کیف ها در سایت های ذیربط درج شده است تا خریداران به راحتی بتوانند با مقایسه میان قیمت ها و کیفیت ها تصمیم خود را برای خرید بگیرند.
محصولات چرمی شترمرغ در سال های اخیر توانسته اند محبوبیت خوبی را در بازار کیف و کفش بوجود بیاورند و فروش آن ها روز به روز در حال افزایش است چراکه تنوع بالایی دارند و هم چنین طرح خاصی در چرم شترمرغ وجود دارد که می تواند هر سلیقه ای را جلب کند.

چرم شترمرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما