آراد برندینگ
خانه / گوشت شترمرغ / قیمت گوشت شترمرغ در مشهد

قیمت گوشت شترمرغ در مشهد

گوشت شترمرغ گوشتی با ارزش غذایی خوب و چربی بسیار پایین می باشد که در مشهد توسط مراکز معتبر فرآوری می گردد و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
شترمرغ پرنده ای است که در سرتاسر دنیا بعنوان منبعی سرشار از پروتئین شناخته می شود و صرف نظر از گوشت بسیار پرخاصیتش دارای پوست، پر، روغن و چرم هایی با ارزش می باشد. امروزه در مشهد این پرنده های بزرگ بصورت باز و نیمه باز پرورش می یابند و بعد از رسیدن به وزن و سن مناسب کشتار می شوند البته اغلب این پرندگان از نوع نر هستند چراکه از شترمرغ های نر گوشت بهتر و بیشتری بعمل می آید.
در حال حاضر گوشت شترمرغ در مشهد با قیمتی مناسب قابل خریداری است و بصورت گرم در بازار ارائه می شود.

خواص گوشت شترمرغ

یکی از مهمترین ویژگی های گوشت شترمرغ وجود چربی اندک و کلسترول پایین آن می باشد که همراه با پروتئین بالا در زمره سالم ترین گوشت های قرمز قرار می گیرد.
این گوشت بیش از بیست درصدش را پروتئین فرا گرفته است و علیرغم چربی بسیار کم از تردی قابل توجهی برخوردار می باشد و در زمان طبخ نسبت به ادویه جات واکنش خوبی از خود نشان می دهد یعنی به خوبی طعم می گیرد و به آسانی پخته می شود.
یکی دیگر از مهمترین فواید این گوشت این است که هیچ نوع بیماری انگلی را به انسان منتقل نمی سازد و به خاطر اینکه از ویتامین E غنی است بهترین آنتی اکسیدان محسوب می گردد.
گفته می شود این گوشت را در درمان کم خونی و فقر آهن می توان مصرف کرد و به زودی به نتیجه مطلوب رسید چراکه آهن در گوشت شترمرغ فراوان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی گوشت شترمرغ

فروش اینترنتی گوشت شترمرغ تازه در ایران

فروش اینترنتی گوشت شترمرغ تازه در ایران از طریق این سایت به صورت مستقیم انجام …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام