مرکز فروش جوجه شترمرغ در کرمان

جوجه شترمرغ های مختلفی امروزه در کرمان توسط پرورش دهندگان و مرکز های پرورشی شترمرغ در کرمان بفروش می رسند که اکثرشان در جنسیت نر و در نژادهای گوشتی می باشند.
جوجه شترمرغ ها از جوجه های پرورشی بسیار سودآور می باشند که در نژادهای گوشتی و پرواری بیشترین سودآوری را دارند اگرچه نوع مولد هم سود خوبی دارد.
این جوجه ها در سن پایین امروزه توسط مراکز پرورش طیور بفروش می رسند و در کرمان با بهترین قیمت ها قابل خریداری اند.

پرورش جوجه شترمرغ

همان طور که می دانید برای پرورش شترمرغ تا سن یک ماهگی هر جوجه به یک متر مربع فضای سرپوشیده و گرم نیاز است.
با بزرگ شدن و رسیدن به سن یک ماهگی جوجه این مکان نیز باید بزرگتر شود، زیرا جوجه شترمرغ روزانه حدود یک سانتی متر رشد می کند و نیاز به فضای بیشتری خواهد داشت و از طرفی مقدار ادرار و مدفوع جوجه نیز افزایش یافته و به مکان بزرگتری نیاز دارند.
در مزارع توام جوجه ها تا سن یک ماهی در یک سالن و از یک ماهگی تا سه ماهگی در سالن دیگر پرورش داده می شوند.
در سالن های یک ماهگی تا سه ماهگی الزامی به استفاده از حرارت زیر زمینی نمی باشد ولی باید به وسایل حرارتی و گرمایشی مجهز باشد.

فروش شترمرغ

جوجه شترمرغ های نر بهترین طیور گوشتی

جوجه شترمرغ ها همانطور که گفتیم در جنسیت نر بیشتر سودآوری دارند زیرا که شترمرغ های نر گوشت بهتر و بیشتری تولید می کنند و در کل برای پرورش مناسب تر هستند.
این جوجه های گوشتی از نظر سوددهی از پرورش گاو چهار برابر بیشتر سود عاید پرورش دهندگان می کنند و علت این امر تولید محصولات فرعی بسیار ازین طیور است.
یرخی از محصولاتی که ازین طیور بدست می آید چرم یا روغن شترمرغ است که هریک ازین محصولات در نوع خود بی همتا و خاص می باشند بدین صورت که چرم شترمرغ در بین چندین نوع چرم بدست آمده از حیوانات رتبه زیبا ترین را دارد و از مستحکم ترین و ضدآب ترین چرم هاست یا روغن شترمرغ بهترین و تنها ترین ماده طبیعی با چندین خواص است.
درکل جوجه شترمرغ ها سوددهی خوبی برای پرورش دارند و امروزه بصورت زنده در سن پایین عرضه می گردند و مشتریان کرمانی می توانند با مراجعه به مراکز پرورشی در این استان انواع مختلفی از بهترین نژادهای گوشتی و پرواری یا مولد را خریداری کنند همچنین خوب است بدانید که این مراکز در حال حاضر امکان خرید و فروش اینترنتی شترمرغ های بالغ، مولد، جوجه های چند روزه و تخم شترمرغ را بصورت نطفه دار یا بدون نطفه فراهم ساخته اند و مشتریان می توانند از طریق سایت هایی همچون دام و طیور دات کام سفارش خود را به کارشناسان ابلاغ کنند.

فروش شترمرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما