نمایندگی خرید و فروش پوست خام شترمرغ

امروزه پوست خام شترمرغ در راستای تولید محصولات گوناگون چرمی بکار می رود به همین علت برخی ازین پوست ها بصورت خام توسط نمایندگی های فروش عرضه شده و بدون هیچ تغییری در ساختارشان به خریداران ارائه می گردند.
شترمرغ ها پرنده های بی پرواز و عظیم الجثه بومی آفریقا می باشند که از آنها تاکنون در تولید بهترین و باکیفیت ترین محصولات بکار می رود که هریک ازین محصولات در نوع خودشان رتبه و جایگاه ویژه و بهترین ها را دارند.

پوست شترمرغ

شترمرغ ها پرنده هایی با پوست با ارزش می باشند که این پوست صرف نظر از غدد چربی با ارزش دارای بافت هایی ضد آب و مستحکم می باشد و در تولید چرم کاربرد دارد.
این پوست نه تنها در تولید مستحکم ترین چرم ها استفاده می گردد بلکه چرم های پدید آمده از آن در زمره زیبا ترین چرم هایند و این زیبایی بخاطر وجود فولیکول های پرشان است و نقاط زیبا و برجسته ای را بصورت طبیعی روی چرم حاصل از آن پدید می آورند.
پوست شترمرغ در حال حاضر بصورت خام خرید و فروش می شود و بوسیله نمایندگی های معتبر در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

خرید شترمرغ

پوست خام شترمرغ و محصولات تولید شده از آن

پوست خام شترمرغ همانطور که می دانید در ساخت زیباتری، مستحکم ترین، ضد آب ترین و با ارزش ترین چرم ها نقش دارد ولی خوب است بدانید که این پوست در بعد از چرم شدن در ساخت چه محصولاتی کاربرد دارد.
پوست خام بعد از اینکه با شیوه خاص یعنی باد کردن طیور از بدن گرم پرنده جدا می شوند به دباغخانه ارسال شده و با طی اقداماتی روی آن پوست را دباغی می کنند و پرداخت می زنند سپس با خواباندن پوست پرداخت خورده در کروم یا در مواد گیاهی چرم شکل خودش را بدست می آورد.
دو روش کرومی و گیاهی متداول ترین شیوه های دباغی اند که ازین دو شیوه گیاهی قابل قبول تر و استاندارد تر است و کیفیت چرم را بطور چشمگیری بالا می برد.
چرم ها بعد از اینکه تمامی مراحل تولید را سپری کردند بصورت خام به مراکز مختلف فرستاده می شوند مثل کارخانه تولیدی کفش، کاپشن، کیف یا تولید کننده های هدایای تبلیغاتی.
از محصولاتی که امروزه با چرم شترمرغ ساخته می شوند می توان به کیف و کفش های زنانه اشاره کرد که با قیمت های نسبتاً بالا در زمره با ارزش ترین محصولات ارائه می گردند.
یکی دیگر از محصولات تولید شده با چرم شترمرغ کمربند های مردانه هستند که در چندین مدل مجلسی یا اسپرت تولید شده و با زیبایی خیره کننده ای عرضه می شوند.
پالتو یا کلاه چرمی نیز برخی دیگر ازین محصولات هستند که امروزه در کنار انواع مختلفی از هدایای چرمی تبلیغاتی همچون ارگانایزر یا جاکلیدی و فلش روکش چرم در معرض فروش قرار می گیرند.

خرید شترمرغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما